Usługi
Nasze usługi
Podstawowe cechy naszych usług
Kliknij w ikonę danej usługi, aby zobaczyć jej opis.

RETUSZ FOTOGRAFII

Usługa retuszu fotografii

Nieważne jak piękne jest to co fotografujesz, nawet profesjonalnym fotografom, często nie udaje się uchwycić istoty fotografowanej materii, przez co nieodzowna staje się potrzeba retuszu, który pozwoli ukryć wszelkie niedociągnięcia i uwydatnić piękno zrobionego zdjęcia. Odpowiedni retusz jest również niezbędny w przypadku przygotowania zdjęcia do wydruku lub pokazywania w dużej rozdzielczości. Dlatego zajmujemy się również retuszowaniem zdjęć co pozwala nam na czerpanie satysfakcji z każdego obrobionego przez nas zdjęcia.

PROJEKTOWANIE TAPET

Usługa projektowania tapet

Tapeta na pulpit to nie tylko ładny obrazek cieszący oko i wzbudzający uśmiech na twarzy. Jej walory wizualne to tylko wierzchołek góry lodowej. Odpowiednią tapetę cechuje pożądany wygląd wraz z walorami użytkowymi. Jest to szczególnie ważne, gdy używamy komputera do pracy. Dlaczego? Ponieważ nikt z nas nie znosi szukania ikon po całym pulpicie, podczas gdy zlały się z tłem. Oprócz tego warto zadbać by jej kolor i odcień nie były nadto szkodliwe dla wzroku i gwarantowały odpowiedni komfort pracy przed monitorem.

WYCINANIE RENDERÓW
Usługa wycinania renderów
Nie zawsze to co na pierwszym planie wystarczy. Niekiedy wrażliwe oko wychwyci jeden mały szczegół, który zburzy całą misterną konstrukcję, należy zadbać o najmniejsze detale. Tu nieoceniona może się okazać moja umiejętność wycinania renderów, dzięki której pozbędziesz się niepożądanych elementów tła bez naruszania istoty grafiki.

TŁUMACZENIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI I ODWROTNIE

Usługa tłumaczenia

Nasze usługi świadczymy również na rzecz klientów oferujących swoje produkty lub usługi za pośrednictwem stron anglojęzycznych. Tłumaczymy zarówno zwykły tekst, wszelkiego rodzaju teksty, newsy, artykuły, wywiady jak i skrypty.

DTP – DESKTOP PUBLISHING
Desktop Publishing
Profesjonalne przygotowanie materiału do druku to podstawa udanej akcji marketingowej. Odpowiednio zaprojektowana szata graficzna sprawia, że staje się on atrakcyjny dla odbiorcy. DTP obejmuje zarówno przygotowanie projektu graficznego oraz naniesienie tekstu wraz z ewentualnymi korektami. Klient otrzymuje gotowy plik postscriptowy lub PDF który umożliwia uzyskanie wydruku zamówionego projektu.

PROJEKTOWANIE SZABLONÓW STRON I PORTALI

Usługa tworzenia szablonów stron i portali

Powszechnie wiadomym jest, że w dzisiejszych czasach Internet jest jednym z najlepszym źródeł reklamy i zbiorem informacji o prowadzonej działalności. Szata graficzna strony internetowej powinna być stworzona fachowo i z uwzględnieniem obowiązujących trendów. Każdy nasz projekt graficzny stworzony jest tak, aby jak najtrafniej odzwierciedlić charakterystykę profesji oraz skłonić potencjalnego klienta do skorzystania z usługi. Pamiętaj że projekt graficzny który tworzę dostosowuję wyłącznie do Twojego biznesu. W całym internecie nie uświadczysz strony która choć odrobinę przypominać będzie tą stworzoną przez nas.

.

USŁUGI SERWISOWE

Usługa serwisowa

Oferujemy Państwu usługi serwisowe takie jak usuwanie niechcianego oprogramowania i wirusów, optymalizacja i konfiguracja systemów operacyjnych. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo również instalacje i aktualizacje sterowników, oprogramowania antywirusowego, oraz pakietów biurowych.

PROJEKTOWANIE BANERÓW I HEADERÓW

Usługa projektowania banerów i headerów

Jednym z najbardziej istotnych elementów służących do promocji strony www są tzw. Banery będące swoistymi drzwiami prowadzącymi do twojego serwisu. Gwarantujemy że zadbam o to by kusiły one potencjalnych odwiedzających i były na tyle uniwersalne aby znaleźć swoje miejsce na każdej, nawet najbardziej ekstrawaganckiej w swoim wystroju stronie internetowej. Zadbamy również o to by po wejściu na stronę odbiorcę przywitał elegancki i wpadający w oko header będący niejako przedpokojem twojej strony internetowej. Pamiętaj że w dużej mierze to od niego zależy to czy odwiedzający opuści ją, czy też zostanie i zapozna się z jej treścią.

ADMINISTRACJA STRONAMI WWW
Usługa administrowania stronami www
W ramach naszej oferty, skorzystać mogą Państwo z usługi dokonywania zarówno cyklicznych jak i jednorazowych zmian na stronach internetowych. Zajmujemy się m.in. wprowadzaniem i zmianą treści na stronie, tworzeniem i aktualizacją galerii. Problemu nie stanowi również edycja układu strony (tworzenie/ usuwanie podstron). Służymy pomocą również w zakresie obsługi sklepów internetowych. Oferujemy Państwu dodawanie i edycję produktów, oraz wprowadzanie innych zmian, również o charakterze generalnym.

PROJEKTOWANIE LOGOTYPÓW

Usługa projektowania logotypów

Oferujemy stworzenie prostego i czytelnego logotypu z niekoniecznie oczywistym przesłaniem. Dzięki nam, nowe logo na zawsze będzie tożsame z twoją firmą, stając się integralnym elementem jej identyfikacji wizualnej. Zadbam o to by było ono rozpoznawalne i łatwo zapadało w pamięć dzięki swojej prostocie i przesłaniu. Oferujemy stworzenie loga ponadczasowego, które będzie towarzyszyć Państwa firmie przez cały okres jej działalności.

PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ

Usługa projektowania opakowań

Wygląd ma znaczenie. Projektowanie opakowań nie jest rzeczą prostą. Specjalizujemy się w profesjonalnej identyfikacji wizualnej na potrzeby firm oraz jednostek indywidualnych. Tworzę przyciągające wzrok i zapadające w pamięci na długi czas rozwiązania – eleganckie, stylowe, kreatywne… Dopasowane do potrzeb i preferencji nie tylko klienta, ale przede wszystkim rynku opakowania to klucz do sukcesu w zakresie sprzedaży każdego produktu.

WYDRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH I PRZYGOTOWANIE DO DRUKU
Usługa wydruku i przygotowania do druku
Jak łatwo można się domyśleć dobrze i schludnie zaprojektowana ulotka, tak jak i inne materiały reklamowe dobrze będzie reklamowała naszą firmę, produkt lub usługę przez nią oferowaną. Dlatego nasza firma wychodząc na przeciw wymaganiom swoich klientów oferuje przy współpracy z profesjonalną drukarnią, nową usługę wydruku i przygotowanie do druku materiałów reklamowych w korzystnych cenach, wydruk ulotek i innych materiałów reklamowych zarówno przygotowanych przez naszą firmę, jak i dostarczonych przez klienta.

.

PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Usługa projektowania materiałów reklamowych

Jak łatwo można się domyśleć dobrze i schludnie zaprojektowana ulotka, folder czy plakat podobnie jak i inne materiały reklamowe dobrze będzie reklamowała naszą firmę, produkt lub usługę przez nią oferowaną. Dlatego nasza firma wychodząc na przeciw wymaganiom swoich klientów oferuje usługę projektowania materiałów reklamowych takich jak ulotki, broszury, plakaty, a nawet naklejki w korzystnych cenach.

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH NA PLATFORMIE WOOCOMMERCE

Usługa tworzenia sklepów Woocommerce

Chcesz zacząć sprzedawać w internecie i potrzebujesz stworzyć od zera swój pierwszy sklep internetowy, a nie wiesz jak za to się zabrać? Mamy coś dla ciebie. Dlatego nasza firma wychodząc na przeciw wymaganiom swoich klientów oferuje, nową usługę tworzenia sklepów internetowych na platformie Woocommerce. Począwszy od tych najmniejszych na tych największych i najbardziej rozbudowanych skończywszy. Nie jest nam obce tworzenie sklepów, integracja płatności, wgrywanie wtyczek, jak i cała konfiguracja sklepu od A do Z. Otrzymujesz od nas gotowy do sprzedaży sklep. Tak więc nie przejmuj się i zleć nam wykonanie swojego sklepu juz dziś. Istnieje także możliwość dodawania produktów i pomoc w obsłudze sklepu za dodatkową opłatą.

TWORZENIE STRON WWW OPARTYCH NA CMS WORDPRESS

Usługa tworzenia stron WordPress

Potrzebujesz stworzyć od zera swoją stronę internetową lub bloga, a nie wiesz jak za to się zabrać? A kodowanie i tworzenie stron przyprawia cię o ból głowy? Dlatego nasza firma wychodząc na przeciw wymaganiom swoich klientów oferuje, nową usługę tworzenia stron www opartych na cms WordPress. Począwszy od tych najmniejszych na tych największych skończywszy. Nie jest nam obce tworzenie zarówno portali, stron firmowych, jak i blogów, tak więc nie przejmuj się i zleć nam wykonanie swojej strony www, bloga lub portalu juz dziś.

PRZYSPIESZANIE I OPTYMALIZACJA WORDPRESSA

Usługa optymalizacji i przyspieszania

Jak łatwo można się domyśleć dobrze zoptymalizowana i szybko wczytująca się strona internetowa lub portal to gwarancja sukcesu. Dlatego nasza firma wychodząc na przeciw wymaganiom swoich klientów oferuje, nową usługę przyspieszenia i optymalizacji twojego portalu lub strony internetowej opartej na cms WordPress. Podnieś wynik swojej strony opartej na cms WordPress w rankingu PageSpeed Insights już dziś, a uzyskasz więcej odwiedzin klientów, a co za tym idzie lepszą sprzedaż oferowanych przez ciebie produktów, jak i lepsze zaindeksowane przez wyszukiwarkę google, czego wynikiem jest wyższa pozycja w wyszukiwarce google dla twojej strony lub portalu..

CZYSTE I NOWOCZESNE PROJEKTY
Nasza agencja wykonuje tylko czyste i estetyczne dostosowane do najnowszych standardów projekty.
100% RESPONSYWNE PROJEKTY
Nasze projekty, są w 100% responsywne. Zamawiając u nas masz pewność dobrego wyświetlania się wykonanego projektu na urządzeniach mobilnych.
UNIKALNE PROJEKTY
Zamawiając u nas projekty masz 100% pewność unikalności projektu. Projekty wykonujemy od podstaw sami i nie kopiujemy z innych stron.
Dobrze dobrana paleta kolorów
Zamawiając u nas projekty możesz dobrać samemu paletę kolorów do wykorzystania przy tworzeniu projektu lub zlecić to nam.
PROJEKTY DO RÓŻNEGO PRZEZNACZENIA
Nasza agencja wykonuje projekty różnego przeznaczenia, od tych najmniejszych typu wizytówki i ulotki, po te bardziej złożone.
Gwaranccja satysfakcji
Robimy co w naszej mocy i zawsze staramy się zagwarantować każdemu naszemu klientowi gwarancję satysfakcji z projektu lub zwrot pieniędzy.
PIXELLO
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
Krótki opis o naszej agencji reklamowej

Zajmujemy się tworzeniem wizerunku osób prywatnych, firm i identyfikacji graficznej od wizytówki po najbardziej rozbudowane strony internetowe. Gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i zadowolenie, oferujemy usługi krojone na miarę Twoich potrzeb. Wszyscy jesteśmy specjalistami w swoim fachu – czy to w projektowaniu, poligrafii czy tworzeniu reklamy internetowej. Na naszą agencję składa się suma talentów i zdolności każdego z nas. Połączyła nas pasja do projektowania i tworzenia. Razem mamy blisko 10 lat doświadczenia w projektowaniu.

Najważniejsze dla nas są kreatywność, jakość naszej pracy oraz poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań dla nas i dla naszych klientów. Cieszymy się na każde nowe wyzwanie i nieustannie doskonalimy nasze umiejętności. Mamy duże wymagania co do efektów naszej pracy. W końcu chodzi o to, żeby pod koniec dnia móc spojrzeć sobie w oczy.

Opieramy się na prostych zasadach.

Sprawna komunikacja z klientem jest podstawą szybkiej i wydajnej współpracy. Każdy projekt i każdy klient wymaga świeżego spojrzenia i indywidualnego podejścia. Tworzymy w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania oraz najwyższe standardy jakości. Wierzymy, że najlepsze pomysły, to takie, które nie wymagają wyjaśnień.

Każdego klienta traktujemy poważnie!

Dbamy o naszych klientów i najwyższy standard usług bo wiemy, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą. Dlatego naszą agencje reklamową tworzą nie tylko pracownicy, ale także klienci. Każdego traktujemy przyjaźnie z szacunkiem i cierpliwością tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Uważamy, że praca powinna dawać nam dużo radości; tego się trzymamy i zawsze będziemy się trzymać.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Zdjęcie pani pijącej kawę
Orientacyjne ceny oferowanych
przez nas usług
Sklep internetowy
2000 zł
cena zawiera podatek VAT (23%)

 • stworzenie sklepu internetowego na platformie Woocommerce
 • dostosujemy szablon sklepu pod wymagania klienta
 • zintegrujemy płatności w sklepie internetowym
 • zintegrujemy sklep z portalem aukcyjnym allegro.pl
 • zintegrujemy sklep z portalem Facebook.com
 • zoptymalizujemy sklep pod kątem seo i przyspieszymy wczytywanie się sklepu
 • wykonane przez nas  strony są w 100% responsywne
 • klient otrzymuje gotowy do sprzedaży sklep internetowy

Strona wizytówka
500 zł
cena zawiera podatek VAT (23%)

 • stworzenie strony wizytówki WordPress
 • dostosujemy szablon strony pod wymagania klienta
 • możliwość dodania do 5 podstron
 • istnieje także możliwość dodawania artykułów i pomoc w obsłudze strony za dodatkową opłatą
 • istnieje możliwość zamówienia hostingu WordPress za dodatkową opłatą
 • wykonane przez nas  strony są w 100% responsywne
 • klient otrzymuje gotową stronę wizytówkę opartą na CMS WordPress

Strona internetowa
1000 zł
cena zawiera podatek VAT (23%)

 • stworzenie strony www opartej na cms WordPress
 • dostosujemy szablon strony pod wymagania klienta
 • zoptymalizujemy stronę pod kątem seo i przyspieszymy wczytywanie się strony
 • istnieje także możliwość dodawania artykułów i pomoc w obsłudze strony za dodatkową opłatą
 • wykonane przez nas  strony są w 100% responsywne
 • klient otrzymuje gotową stronę internetową opartą na CMS WordPress

Nasi klienci
Klienci, którzy skorzystali z usług naszej agencji
Logo Pizzerii Fresh Pizza
Logo Fundacja Nasze Futrzaki
Logo Restauracji Burgerszama
Mapa dojazdu do nas
Odwiedź siedzibę naszej agencji
Share via
Copy link
Powered by Social Snap