O nas
CZYSTE I NOWOCZESNE PROJEKTY
Nasza agencja wykonuje tylko czyste i estetyczne dostosowane do najnowszych standardów projekty
UNIKALNE PROJEKTY
Zamawiając u nas projekty masz 100% pewność unikalności projektu. Projekty wykonujemy od podstaw sami i nie kopiujemy z innych stron.
PROJEKTY DO RÓŻNEGO PRZEZNACZENIA
Nasza agencja wykonuje projekty różnego przeznaczenia, od tych najmniejszych typu wizytówki i ulotki, po te bardziej złożone.
100% RESPONSYWNE PROJEKTY
Nasze projekty, są w 100% responsywne. Zamawiając u nas masz pewność dobrego wyświetlania się wykonanego projektu na urządzeniach mobilnych.

PROSTE KROKI, SZYBKIE WYNIKI
Od pomysłu, do gotowego projektu
PLANUJEMY I SZKICUJEMY
PROJEKTUJEMY I WDRAŻAMY
TESTUJEMY I DOSTARCZAMY GOTOWY PROJEKT
TWORZENIE STRON WWW OPARTYCH NA CMS WORDPRESS 100%
PRZYSPIESZANIE I OPTYMALIZACJA WORDPRESSA 95%
PROJEKT I WYDRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH 90%
WYCINANIE RENDERÓW 85%
PIXELLO

NASZE PROJEKTY
TWORZYMY Z PASJĄ…

Jesteśmy bardzo ambitnym zespołem, który w pełni realizuje Twoje oczekiwania. Nasza wiedza i doświadczenie idzie w parze z wyobraźnią, dlatego jako Agencja Reklamowa tworzymy z pasją i wykonamy dla naszego klienta wszystko, co mieści się w granicach „zdrowego rozsądku”.

250
WYKONANYCH PROJEKTÓW
150
WYKONANYCH STRON I SKLEPÓW
350
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
2
ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW
Historia naszej firmy
Ważne wydarzenia z historii działalności naszej firmy

01 marca 2017r.
Założenie firmy Pixello Wiesława Kłos
W 01 marca 2017r.  powstała firma Pixello Wiesława Kłos, która jak na razie jest jednoosobową działalnością gospodarczą. Ale kto wie może w przyszłości w miarę rozwoju firmy zatrudnimy także innych pracowników.
01 marca 2018r.
1 urodziny firmy Pixello Wiesława Kłos
Dziś świętujemy pierwsze urodziny naszej firmy, z których bardzo się cieszymy. Pragniemy podziękować za współpracę dotychczasowym klientom i zapraszamy do współpracy nowych klientów. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne.
01 marca 2019r.
Pixello Wiesława Kłos już 2 lata na rynku
Dziś świętujemy kolejne już 2 urodziny naszej firmy. Cieszymy się, że istniejemy na rynku już od dwóch lat. I mamy nadzieję na dalszy rozwój. Serdecznie zapraszamy.
+
Pixello Wiesława Kłos Promo
Film promocyjny o naszej firmie.
O nas
Opis o naszej firmie
Kim jesteśmy
Zajmujemy się tworzeniem wizerunku osób prywatnych, firm i identyfikacji graficznej od wizytówki po najbardziej rozbudowane strony internetowe. Gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i zadowolenie, oferujemy usługi krojone na miarę Twoich potrzeb. Wszyscy jesteśmy specjalistami w swoim fachu – czy to w projektowaniu, poligrafii czy tworzeniu reklamy internetowej. Na naszą agencję składa się suma talentów i zdolności każdego z nas. Połączyła nas pasja do projektowania i tworzenia. Razem mamy blisko 10 lat doświadczenia w projektowaniu.
Nasze priorytety
Najważniejsze dla nas są kreatywność, jakość naszej pracy oraz poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań dla nas i dla naszych klientów. Cieszymy się na każde nowe wyzwanie i nieustannie doskonalimy nasze umiejętności. Mamy duże wymagania co do efektów naszej pracy. W końcu chodzi o to, żeby pod koniec dnia móc spojrzeć sobie w oczy.
Nasza strategia
Każdego klienta traktujemy poważnie! Dbamy o naszych klientów i najwyższy standard usług bo wiemy, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą. Dlatego naszą agencje reklamową tworzą nie tylko pracownicy, ale także klienci. Każdego traktujemy przyjaźnie z szacunkiem i cierpliwością tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Uważamy, że praca powinna dawać nam dużo radości; tego się trzymamy i zawsze będziemy się trzymać.

MAPA DOJAZDU DO NAS
Odwiedź siedzibę naszej agencji
Share via
Copy link
Powered by Social Snap